ÇakırBey At Çiftliği

Hizmetlerimiz

BİNİCİLİK EĞİTİMİ: Profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde 10 yaşından itibaren her yaş grubuna binicilik eğitimi vermekteyiz. Binicilik hayallerinize yaklaştırmak ve binicilik hazzını yaşatmak için siz gayret ediyorsunuz, biz de sizlere ekibimizle en iyi eğitim hizmetini sunuyoruz.

AT PANSİYON HİZMETİ: İstanbul’da yaşayan at sahibi müşterilerimize Çakırbey At Çiftliği güvencesiyle, güvenilir at bakım ve konaklama hizmeti alma imkanı sağlıyoruz.

• ATLI ARAZİ TURLARI: Beykoz ormanlarının eşsiz doğası, temiz havası ve geniş, gezi ve 4 nala parkurlarında binicilik keyfini doyasıya yaşatıyor anılarınıza heyecanlı an’lar ekliyoruz.

• SAFARİ TURLARI: Grupla gerçekleştirdiğimiz safari turlarımızda doğallığı ve doğanın keşfedilmemiş köşelerini adrenalini yüksek parkurlarda deneyimleme ve keyfini yaşama imkanı sunuyoruz.

• Kamp: Günübirlik ve konaklamalı olarak planlanabilen kamp turlarımız minimum 5 maksimum 15 kişi ile yapılmaktadır. Kamp programı kapsamında duyuru sonrası kamp  organizasyonuna özel detaylar katılımcılar ve ilgililerle paylaşılmaktadır.