ÇakırBey At Çiftliği

Ana sayfa

Sevgili Takipçilerimiz, Müşterilerimiz Dostlarımız,

Çakirbey At Çiftliğine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hem sizlere daha iyi hizmet verebilmek hem de bahar ve yaz aylarında atlarımızı doğayla iç içi muhteşem güzellikteki parkurlarda daha keyifli sürebilmek, mutlu an’larınıza ve anı’larınıza yenilerini eklemek adına YENİLENİYORUZ!

-HAZIRLANIYORUZ.-

Hizmet anlayışımızın kalitesini arttırarak, farklı yapıdaki arazi parkurları, geniş ve çok amaçlı manej imkanıyla eşsiz bir heyecan ve deneyim hizmeti sunmak için HAZIRLANIYORUZ!

-YENİLENİYORUZ.-

Hayallerinizi gerçekleştirmek, atlarımızla mutlu an’ların keyfini doyasıya yaşamak ve yeni deneyimler yaşatmak için tüm binici ve binici adaylarına hitap eden kaliteli hizmet anlayışımızı yeni yerimize taşıyoruz. YENİLENİYORUZ. Yenilenerek, büyüyoruz!

-ÇOK YAKINDA

Binicilik hikayenizin bir parçası olmak bizleri çok mutlu ediyor. Yolculuğunuzun başlangıç noktası ve kesişme noktası olmak da bizim için gurur verici. Ortak noktamız olan atlarımızla uzakları yakın eden eşsiz güzellikteki duyguları yaşamak ve yaşatmak için ÇOK YAKINDA yeni yerimizde buluşmak dileğiyle…